Na kampu sam u doskoku povredila ligamente, uradjena je imobiliyacija i mirovanje, (13. 07. 9sada su mi poceli redovni treninyi i ja jos uvek osecam pecenje u zadnjem delu u stvari iz. Nad stopala. Molim vas da mi preporucte nacin lecenja! Lp mirjana

    Odgovoreno: 30. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Mirjana, radi se o nesaniranoj povredi ligamenata stopala uz blagu disfunkciju ahilove tetive. Najbolje bi bilo da uradite sonografiju mekih tkiva skocnog zgloba, da se vidi da nije doslo do posledicnih komplikacija. Do tada uzimacete kremu ben gay sport balm, mazati 3 do 4 puta dn. I piti tbl pikovit 2 dn.