Naime, pre 2 godine sam imao povredu u vidu udarca na fudbalu. Uradio sam ultra zvuk i magnet. Zakljucak magneta je sledeci: 1: tenovaginitis tetive m. Flexor hallucis longusa. 2: kompletna ruptura prednjeg talofubularnog ligamenta. Uradio sve moguce rehabilitacije i posle 2 godine krenuo lagano na fudbal ali i dalje noga kao da nije moja. Sta raditi?

    Odgovoreno: 12. 02. 2024.
    • Prema nalazu magneta trebalo bi uraditi artroskopiju skočnog zgloba sa zadnje strane, osloboditi tetivu m.flexor halucis longus, i potom uraditi stabilizaciju prednje-spoljne strane zgloba ( prednji talofibularni ligament).