Dobar dan! Prilikom treninga osetila sam u levom listu jak bol i kao da je nešto puklo, pritom, napravio se mali podliv kao modrice, to je bilo pre 6 dana. Stavljam obloge i mazem kremom za sportske povrede. Kada mirujem nista ne boli, naslanjam se na nogu, ne u potpunosti jer odredjen pokret izaziva bol i mišić kao da je blokiran šta već.Nisam išla na snimanje, planiram, jer ovo ne popušta. Šta biste mi preporučili?

    Odgovoreno: 04. 12. 2023.
    • Poštovana,

      povreda koju ste opisali može biti povreda lista potkolenice ili povreda Ahilove tetive. Trebalo bi uraditi UZ pregled i potom započeti sa terapijom.

      Dr Vaso Kecojević, ortopedski hirurg