Imala sam ope.meniskusa prije 6mj.ostao je medijalni meniskus. Predlozena je ponovo op. Intresuje me da li ke teza op.i tezi oporavak drugi put🥹da li medijalni meniskus moze da pravi problem pri dubokom cucnju?

    Odgovoreno: 04. 05. 2023.
    • Ukoliko nije odstranjen u potpunosti, meniskus može da pravi probleme i pri hodu i čučnju. Pre operacije bi svakako trebalo uraditi MRI kolena. Operacija se radi artroskopski, te ne bi trebalo da je tehnički teža.