Zdravo, imam problem sa bolom u konstantnim bolom u peti kada obujem bilo koju obuću.Bol je konstantan vec 2 nedelje. Vizualno nema nikakvih promena.Da li je to za pregled kod doktora sportske medicine i da li je potreban snimak?

    Odgovoreno: 24. 04. 2023.
    • Potreban je pregled ortopeda i RTG stopala. Najčešće je u pitanju upala pripoja jake tabanske veze-plantarni fascitis (obično ga nazivaju i ''petni trn'' pro promenama vidljivim na nekim RTG snimcima).