1. Bol u levoj strani grudnog koša

    Pitanje broj: #150250

    Poštovani,

    Imam 25 godina i već 5 godina jake bolove sa strane levog grudnog koša. Bol se prostire od grudne kosti preko celog rebarnog luka do kičme. Praćen je temperaturom od 37 do 39 C°, nekada praćen i jakom drhtavicom. Pojača se na pokret, dubok udisaj, kašljanje, kijanje i traje 4, 5 dana. Javlja se odprilike jednom u 2 meseca. Rezultati vađenja krvi u trenutku tog bola su promenjeni, gvožđe 4, povišeni bilirubini, leukociti i sedimentacija 24. Za 5 dana je bol prošao, nalazi krvi ponovljeni, i svi rezultati su bili dobri. Na svoju ruku pijem lekove protiv bolova koji ga samo ublaže. Inače, imam i prolaps mitralne valvule ali to doktori ne povezuju sa mojim bolom. Ne trude se da ispitaju već tvrde da mi nije ništa.
    Unapred zahvalana, ako znate o čemu bi moglo da bude reč recite, ili mi dajte makar neki predlog.