1. Banjsko lečenje nakon moždanog udara i operacije štitne žlezde

    Pitanje broj: #151437

    Poštovani doktore,

    Išao bih na banjsko lečenje u Ribarsku banju, pa želim da Vas konsultujem da li mi ta banja odgovara s obzirom na moja oboljenja. Dijagnoza: hernia disci i.V c6 - cervicobrahialgia c7 l.Sin - radiculopathia c7 l.Sin - coxartrhosis - gonarthrosis - spondilosis
    2006. godine sam imao blagi moždani udar bez posledica. Koristim Prilazid i Norvasc radi regulisanja krvnog pritiska koji sa ovom terapijom uvek bude u najnormalnijim granicama 120/80.
    2016. godine operisao sam štitnu žlezdu - hiruški odstranjena- potvrdjen papilarni carcinom maligni. Sve kontrole nakon operacije uredne. Molim Vas hitan odgovor kako bih mogao da rezervišem termin za oporavak.
    U nadi da ćete mi dati savet srdačno Vas pozdravljam.
    Mladen iz Beograda