Poštovani, Radila sam rtg pluća i na snimkama uočila određene mrlje ispod lijeve dojke (gdje bi trebao biti želudac ili slezena) za koje nije ništa napisano u nalazu. Možete li mi molim Vas reći što bi to bilo i trebam li se javiti liječniku i obaviti neke dodatne pretrage. Hvala!

    Šaljem Vam sliku skinutu s interneta na kojoj se vidi slično stanje kao i kod mene - sivkaste mrlje na bijeloj podlozi u donjem lijevom kutu.