Poštovani gospodine Pošto nemogu el. poštom iz tehničkih razloga ,Poslao bih Vam običnom poštom snimak magnetne rezonance i CT na cd-u za moju suprugu vezano za aneurysma A inf. sin. i molimo telefon za kontakt. Hvala na interesovanju POŠTOVANJE

    Odgovoreno: 15. 07. 2007.

    • Naravno da se može poslati i poštom. Adresa: prof. dr Petar Bošnjaković Institut za radiologiju KC Niš Bul. dr Zorana Djindjića 48 18000 Niš tel: 018 221 469 mobilni: 063 408 224 Srdačan pozdrav Prof. dr P. Bošnjaković