moj brat od tetke je rodjen 1990 godine.pre cetiri godine pao je na stepenice i povredio trticu.posle nekog vremena to je pocelo da otice i doktori su konstatovali da ima rak.od zadnje terapije je proslo 3 godine da bi pre mesec dana on se pozalio na bolove i doktori konstatovali da se tumor pojavio ponovo.tumorj je JUINGOV SARKON PNET.nadjen je na ramenu i laktu desne ruke i na saci leve ruke.da li bi mogli da mi kazete nesto vise o tome i da li postoji neka mogucnost da se izleci_hvala vam unapred.odgovorite na moj e mail

    Odgovoreno: 19. 08. 2008.
    • Na zalost, Exingov sarkom spada u grupu malignih tumora sa dosta vbisokim malignim potencijalom i, obicno, losom prognozom. Pošto je prisutan na više lokalizacija jedina opcija je hemioterapija. O tome će Vam svakako više moći da kaže Vaš onkolog.