Postovani doktore bila bih vam zahvalna kad bi mi odgovorili jer vec duze vreme imam problem. interesuje me da li bol sa leve strane u predelu srca i ispod plecke kao osecaj da stalno nosim nesto jako tesko u tom delu moze da izazove DISCARTHROSIS C4C5 cervikalne kicme. Zapravo da li resenjem problema sa kicmom terapijama resavam i bol sa leve strane? Koja je najbolja terapija za moj problem? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 28. 06. 2008.
    • Cervikalna diskopatija može dati različite simptome zavisno od korena nerva koji je komprimovan prolabiranim diskusom. Sa druge strane, bolovi u predelu grudnog koša takodje mogu biti izazvani i velikim brojem drugih poremećaja tako da ih je najbolje isključivati jedan po jedan. KJrrenite sa fizikalnom terapijom vratne kičme pa onda procena.