Molim vas da mi objasnite da li osobe koje su oboljele od mikrokarcinoma pluća imaju ikakve šanse za izlječenje. I interesuje me vaše mišljenje o Brojsovoj metodi gladovanja, da li imate neka pozitivna iskustva vezana za ovu metodu? Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 03. 06. 2008.
    • Nažalost, mikrocelularni karcinom pluća spada u grupu najmalignijih tumora i sve vrste lečenja su relativno sa malim stepenom supeha tj. sa kratkim preživljavanjem.
      Sa metodom gladovanja sam upoznat samo iz novina pa Vam ne mogu bilo šta detaljnije reći.