Kod koje se vrste kancera koristi terapija monoklonskim antitelima? U kojim se institucijama u Srbiji radi? Gde mozemo saznati nesto vise o toj terapiji?

    Odgovoreno: 28. 04. 2008.
    • Poštovani,
      Jedan od pionira kloniranja i rada sa monoklonskim antitelima je dr Stojković koji se, nakon povratka iz Londona, stacionirao u rodnom Leskovcu.
      Predlažem da mu se direktno obratite a adresu siguran sam možete dobiti preko sajta stetoskopa.
      S poštovanjem,
      Prof. dr Petar Bošnjaković