Poštovani doktore,
    Pre neki dan pojavila se žlezada ipod desnog uha na vratu, te noći sam imao mučninu i temperaturu.
    Dali možete da mi kažete dali je nešto ozbiljno, u bolnici su mi prepisali lek Chymoral.
    U napred hvala.

    Odgovoreno: 28. 04. 2008.
    • Poštovani,
      Do sada je stanje verovatno bolje ili je problem zaboravljen kompletno.
      Kombinacija nagle pojave uvećanje limfne žlezde opisane lokalizacije sa mučninom i temperaturom ukazuje u prvom redu na virusnu infekciju.
      Pozdrav,
      Prof. dr Petar Bošnjaković