Postovani,
    imam zakazanu mr mozga u nisu, medjutim veoma se plasim zatvorenog prostora i ne znam da li cu moci da izdrzim snimanje. Da li postoji nesto sto bih mogla da popijem pre snimanja kako bih se uspavala ili sl.
    Hvala.

    Odgovoreno: 20. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Stvarno nema potrebe za strahom niti za spavanjem tokom pregleda.
      Mozete popiti nesto od sredstava za smanjenje napetosti. Ukoliko Vam je lakse, tokom pregleda neko moze biti sa Vama u prostoriji za preglede.
      S poštovanjem.

Komentari na pitanje: #43751

    • Postupak dijagnostičke pretrage celebralne dsa, vrijeme trajanja, i je li bolno?

    • Danas je moja maša koja ima 4. 5 god išla na snimanje mri glave. Dobro sam je pripremila tako da je bila potpuno mirna. . . Čak je i pored one buke zaspala. Ako je ona tako mala to junački izdržala možete i vi. Inače snimak je u redu. . . Koštalo je 12. 000 din. U srem. Mitrovici naravno privatno. Pozzzz