Imam progresivnu osteoporozu prvog i drugog lumbalnog ,verovatno posledicno iza dve operacije Scwannoma paravertebralno levo.Drugi zahvat je zahtevao nadogradnju L4 autotransplatatom i stabilizaciju L3,4 i 5.Uzimam Bonvivu ,Ca i D3.Femur osteopenija,L 3,4 i 5 puni calciuma.Preteca fractura te me zanima ubrizgavanje cementa

    Odgovoreno: 27. 03. 2008.
    • Poštovana gospodjo  Svakako da treba razmišljati o vertebroplastici. Molio bih Vas da nam pošaljete rendgengrafije i poželjno je pregled magnetnom rezonancom (obavezna STIR sekvenca u sagitalnim tomogramima) na adresu: Prof dr Petar Bošnjaković ili dr Saša Ristić Institut za radiologiju Klinički centar Niš Bul. dr Zorana Djindjića 48 18000 Niš Bilo bi efikasnije da nam neko iste donese pa da se odmah dogovorimo o svemu. Informacije na telefone: 018 221 469 018 202 040 Srdačan pozdrav,