Interesuje me kako mogu da kontaktiram Dr.Sasu Ristica,radiologa ,koji radi ubrizgavanje cementa u kicmene prsljenove.Objasnila bih mu svoj problem,najbolje licno,odn.mailom jer zivim u Vrscu. Pozdrav

    Odgovoreno: 27. 03. 2008.

Komentari na pitanje: #4216

    • Jedno pitanje. Ja sam operirana pre tri godine od tumura na matka a jajnicu su zdrave posle operaciju dobila sam 20 kila težinu i osecćam mnogo toploća. Šta treba da uradim da smanjim težinu?