Poštovani dr, treba da uradim snimanje mra i mri, zanima me koliko to traje i da li mogu imati problem jer sam klaustofobična? Zahvalna unapred

    Odgovoreno: 24. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Snimanje traje petnaestak minuta. Neprijatnost je u tome što se za vreme pregleda nalazite u zatvorenom prostoru i što se čuje priličmo glasna buka. Medjutim, veoma se retko dešava da bolesnici ne mogu da izdrže pregled jer je stepen informacija koje dobijamo od krucijalnog značaja za postavljanje dijagnoze.
      Pozdrav.