Poštovani dr bošnjaković molim vas da mi protimačite sledeće nalaze ultrazvuka abdomena: "jetra lako uvećana, u desnom režnju subkapsularno hipoehogena promena, delom heteroehogena 6. 5x4cm, a na granici levog heteroehogena promena, sa post. Slabljenjem uz snopa 3. 3cm. Pankreas hiperehogene strukture. Slezina urednog izgleda kao i bubrezi sa znacima mikrolita u levom. Paraortalno se ne vide jasno uvećani l. Nodusi. U abdomenu nema slobodne tečnosti" unapred hvala na odgovoru!

    Odgovoreno: 29. 08. 2009.
    • Da Vam pošteno kažem ovo je napisano tako da se ne razume! Ni meni nije definisano.
      Preporuka: javite se u Institut za radiologiju KC Niš (meni na telefon 018 4221 469) da se pregled uradi ponovo i napiše razumljiv nalaz.