Poštovani,
    Nalaz rtg je sljedeći na sumacijskoj snimci torokalnih organa kardiovaskularna sjena dužeg transferzalnog promjera poprima miopatsku konfiguraciju. Hilusi vaskularno strukturirani. U prikazanom i dostupnom dijelu plućnog parenheima ne uočava se rtg znakova sviježih infiltratifnih kao ni akutnih zastojnih promjena. Oba lista ošita uredno položena i svedena, fc sinusi slobodni. Pitanje o čemu se radi?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 20. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #36748

    • Imam problem s iskasljavanjem sluzi i sukrvice, rendgen ucinjen i pise samo krupni vaskularni hilusi, jel moguće takav iskasljaj imati zbog toga isto imam osjecaj knedle u dusniku. Hvala