Postovani doktore, zanima me Vase misljenje o sledecem ultrazvuk nalazu, koji obavila moja djevojka. ''Ehotomografski u dojkama glanduralni tip ehomamograma. Formiranih cističnih kao ni formacije ehokarakteristika solidno tkivnog nodusa u dojkama se diferencira. U aksilama vidljive lgl lipomatozonog hilusa – radiološki benigne lgl, desno promjera 13 mm, lijevo dvije zajednickog promjera oko 17 mm. Vesna Bogovac - radiogolist'' Unaprijed HVALA!!!

    Odgovoreno: 06. 03. 2008.
    • Po opisu nalaza ultrazvučnog pregleda radi se o potpuno fiziološkom stanju dojki. Ne znam iz kog je razloga načinjen ultrazvučni pregled te bih Vas zamolio da mi i to javite kako bih kompletirao odgovor. S poštovanjem, Prof. dr Petar Bošnjaković