Poštovani,
    Po Vama, ko od Vaših kolega najbolje čita magnetnu rezonancu? Znam da je to vrlo osetljivo pitanje, ali se radi o mom sinu, koji ima 25godina, i gde su velike dileme. Zabrinuta majka.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 03. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Pitanje uopšte nije osteljivo nego vrlo ispravno. Naime, svi imamo svoje subspecijalizacije pa tako je i u okviru dijagnostike MR-om. Ako mi kažete šta je pregledano uputiću Vas na najbolje moguće adrese.
      Pozdrav.

Komentari na pitanje: #32641

    • Igor Ranisavljev 03. 07. 2010.

      Postovani, ko od vasih kolega najbolje cita magnetnu rezonancu kolena?? U pitanju je ruptura i oporavak acl. Imam dva snimka ali nemam nikoga ko moze da mi lepo procita te snimke i dobio sam do sada 3 razlicita misljenja u vezi istih snimaka! Puno hvala, igor ranisavljev 063-392-305