jaam vam napisao da sam se prilikom pregleda nmr pomerio i to dosta ne glavu nego celim telom nisam vas razumeo kad ste mi odgovorili da se to konstatuje i da to nije u mom slucaju.kako nije kad sam se pomerio...jel nemam razloga za brigu postovani dr.

    Odgovoreno: 17. 02. 2008.
    • Da ste se pomerili toliko da kompromitujete ishod pregleda to bi se odmah videlo i pregled bi bio ponovljen. Pošto to nije slučaj, nemate razloga za brigu. Pregled je obavljen kako treba i rezultat je validan. S poštovanjem, Prof. dr Petar Bošnjaković