molim vas da mi odgovorite jer sam jako uplasen tj opterecen sa svojim razmisljanjima.naime pre godinu po sam uradio nmr enokranijuma s osvrtom na pons zbog zujanja u glavi tj uhu.rezultati su bili ok.ali ja se stalno pitam da li mozda ima veze to sto sam se prilikom snimanja rezonancom od straha podigao i pomerio za trenutak s postolja prilikom snimanja,interesuje me da to mozda nije uticalo na snimak.hvala.

    Odgovoreno: 15. 02. 2008.
    • Budite apsolutno bez brige. Pokreti glavom prilikom pregleda magnetnom rezonancom mogu da poremete kvalitet dobijenog snimka ali se to odmah konstatuje. Poštto to nije bio slučaj prilikom Vašeg pregleda znači da je sve u najboljem redu. Mnogo pozdrava, Prof. dr Petar Bošnjaković