Na ultrazvuku abdomena, svi nalizi su bili u redu osil slezine gde je pisalo: slezina normalne velicine, hiperehogene strukture. Molim vas da mi odgovorite sta to znaci.

    Odgovoreno: 15. 02. 2008.
    • Nemate bilo kakvih razloga za brigu. Sve je u fiziološkim okvirima. Slezina je normalne veličine a ehogenost (intenzitet bele boje na ekranu) zavisi i od fiziološkog funkcionalnog stanja. Mnogo pozdrava, Prof. dr Petar Bošnjaković