Možete li mi, molim Vas odgovoriti na pitanje gde se privatno može izvršiti mamografija? Odgovarali bi mi Beograd ili Novi Sad. Unapred hvala, pozdrav.

    Odgovoreno: 11. 02. 2008.
    •   Privatni mamografski pregled možete izvršiti i u Beogradu i u Novom Sadu u većem broju radioloških ordinacija ili poliklinika. Kako bi preporučivanje neke od njih bilo shvaćeno kao reklama morate se sami odlučiti (preko oglasa, telefonskih brojeva i sl.) gde ćete pregčed obaviti. Inače, radiolozi koji se bave imaging dijagnostikom oboljenja dojke i u Beogradu i u Novom Sadu i u Nišu su veoma kvalitetni te bih Vam ipak preporučio da ostanete u okvirima državnog zdravstva. Porf. dr Petar Bošnjaković