Poštovani,
    Gde mogu snimiti gustinu koštane srži jer su mi danas u domu zdravlja u bloku 44 rekli da dođem prvog Septembra da bih tek zakazala snimanje? Ne bih toliko čekala jer pretpostavljam da se ovo može obaviti i privatno. Inače, urađena mi je histerektamija Februara o.g.
    S poštovanjem,
    Hvala

    Odgovoreno: 22. 04. 2009.
    • Poštovani,

      Snimajnje gustine kostne srži u Beogradu možete obaviti i u Spinalnom centru Instituta Banjica i na Reumatološkom institutu. Ne bih Vam mogao reći privatnu ordinaciju u kojoj se ovaj pregled radi.

      Pozdrav.