Postovana doktorko, pitanje za koje ja zelim odgovor, tice se moje majke koja je prilikom pregleda utvrdila da postoje dve homogene fleke na desnoj dojci. . . Ta dijagnoza je utvrdjena metodom mamografije, a nas zanima kakve su to fleke, i da li predstavljaju kakvu opasnost? Bice nam veoma drago ako nam odgovorite i kazete nesto vise o tome, jer nazalost nasi lekari su veoma sebicni u davanju objasnjenja. . . Hvala

    Odgovoreno: 14. 01. 2013.
    • Poštovani,
      O kojim se navodnim flekama radi jako je teško reći bez da se pogleda mamografija i bolesnici klinički pregledaju dojke. U svakom slučaju što pre se obratite najbližem onkologu da pogleda mamu i mamografije. On će odluciti šta dalje.