Molim vas da mi protumacite nalaz odnosno interesuje me da li moze da se postigne poboljsanje u slucaju ovakvog nalaza. Hiperlordoza cervikalnog dela kicmenog stuba. Spondylosis, spondyloarthrosis, uncarthrosis et osteoporosis cervicalis et thoracalis. Hvala unapred na odgovoru mail je ponovljen jer je u prvom pogresena adresa, ovo je ispravna.

    Odgovoreno: 14. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Promene koje su opisane su degenarativnog tipa i možeda u skladu sa godinama života (obzirom da niste naveli koliko ste stari) ali i sa nekim oboljenima koja mogu biti praćena osteoporozom. U svakom slučaju tražite objašnjenje od vašeg lekara koji vas je uputio na snimanje, jer on jabolje zna zašto je tražio navedene preglede