Jucer sam bio kod radiologa radjen mi je color dopler desne noge i ustanovio je sljedece dijagnoze: dvt vfs dex te v. Popl. Dex. Parcijalna rekanalizacija v. Popl. Dex. Backerova cista reg popl. Dex. Molim za vas savjet hvala

    Odgovoreno: 18. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Ovakav nalaz ukazuje na promene na krvnim sudovima donjih ekstremiteta, koji zahtevaju pregled i konsultaciju vaskularnog hirurga ili angiologa. Bekerova cista zavisno od veličine može da pravi odgovarajuce smetnje i ukoliko su izražene operise se.