Pozdrav! Imam 20 godina. Uradio sam danas snimak sinusa. U mom nalazu i mišljenju piše sledeće: ''na učinjenom snimku vidi se u dnu desnog maksilarnog sinusa zasjenjenje karanikonveksne gornje konture što će odgovarati mucoceli. Preostale pnš uredno prozračne. Septum nosa deviran. '' molim vas za vaše mišljenje i ukratko ali jasno objašnjenje. Brinem se za tu 'mucocelu', šta je to, neka bolest, plašim se nečega?! Unaprijed mnogo zahvalan, nemanja iz banjaluke!

    Odgovoreno: 18. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Mukoocele je benigna cisti nalik promene ispunejna sekretom. Ne retko se isključivo leči operativnim putem, stoga se terab javiti specijalisti za maksilofacijalne bolesti ili specijalisti za bolesti uha nosa i grkljana -orl