Postovani htela bi pojasnjenje nalaza na precima grudnog kosa uocava se veca ekspanzivna promena koja u vidu mufa obavija desni glavni bronh i siri se kranijalno ispunjavajuci citav plucni vrh odn.

    Odgovoreno: 04. 11. 2012.
    • Poštovana,
      Ovakav nalaz govori u prilog promene u plućima koje zahtevaju dopunsku onkološku dijagnostiku, zato je neophodno da se što pre javite pulmologu kako bi napravio dopunsku dijagnostiku ukazao na uzrok i uputio na lečenje promene u plućima.