Imam 24 godine, radila sam ultrazvuk grudi 15. 05. 2015. Godine, sve je u redu, ali pre par dana sam primetila kapljicu (providnu ili nekada mlecne boje) na desnoj dojci (iz bradavice) koja se ponekad pojavi na stisak same bradavice. Da li je sekret iz dojke uobicajena pojava, ili trba da obavim jos neki pregled?

    Odgovoreno: 13. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Sekret iz dojke nije uobičajena pojava. Potreno je da obavite sledeće preglede: da se uzme bris iscetka kao i nivo prolaktina u krvi. Takodje je protrebna konsultacija radiologa radi dalje dijagnostike.