Stopala otiču u gorlnem predelu do prstiju u malom obimu, ali primetnom. Mali otok i oko skočnog zgloba. Na snimku desnog koje me i bili piše: uočavaju se osteoartikularne promene srednjeg stepena, sa kalcifikovanim pripojem ahilove tetive (spina achili pedis dex.) svi biohemijski rezultati su uredni-za bubrege, reumu, kao i eho srca. Molim za komentar. Hvala.

    Odgovoreno: 16. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Promene koje su opisane na snimku su degenerativne prirode, u obzir dolazi fizikalna terapija.
      zbog otoka stopala koji pominjete potrebno je uraditi i dopler krvnih sudova nogu.