Postovani , da li mozete bolje da mi objasnite sledeci nalaz? Sumnjana covid. Ceka se pcr. Crp 15, LDH 250. Osoba 72godine.
    Uradjen je rengen pluca i pise sledece: EFILM. PA-PL. PARENHIM NORMALNE TRANSPARENCIJE NESTO ISTAKNUTIJEG INTERATICIJA BEZ SIGURNIH ZNAKOVA ZA UPALU, SLOBODNIH PL.VRHOVA I FC SINUSA , SRCANA SENA NORMALNE KONFIGURACIJE. Dg. P.S.M. Da li se u vasoj klinici radi skener pluca? Unapred hvala na pomoci tumacenja nalaza.