Molim Vas, možete li mi prokomentarisati ovakav nalaz RTG snimka.

    Hilusi krupniji, postupalno izmijenjeni. Obostrano parakardiobazalno naglašen bronhovaskularni crtež, ali bez RTG znakova aktivnih inflamatornih promjena. Hemidijafragme pravilno svedene i kontinuirane. FC sinusi su slobodni. Kardiovaskularna sjena je aterosklerotske konfiguracije. Korelacija sa kl. i lab nalazima pacijenta RTG kontrola.