Postovanje molim Vas da mi procitate ovaj MR nalaz i da mi kazete sta to tacno znaci

    L.p. i hvala do neba

    Odgovoreno: 17. 01. 2021.
    • Poštovana,

      nalaz se može isključivo tumačiti uz kliničku sliku pacijenta.

      Bitno je takodje koliko godina pacijent ima.

      Ukoliko se radi o starijoj osobi ovakav nalaz može ukazivati na kortikalne reduktivne promene koje prate starost ali i biti nalaz u sklopu demencije i drugih neuroloških stanja.

      Svakako se javite Neurologu za dalje terapije.

      Veliki pozdrav,

      dr Ivana Kostadinović

      radiolog

Komentari na pitanje: #176664

    • Hvala puno U pitanju je beba 5ipo mjeseci Da li Vam je problem sada mi reci sta tacno znaci ? Znacilo bi puno