,PXostovani Vec 6 godina imam Lipom ispod desnog hemitoraksa,na 3 mm od povrsine koze,velicine 9,6X7,8X6,1 mm.Dg tada postavljena glasi:LIPOMA RARS DISTALIS HEMITHORACIS L.DEX.ET ABDOMINIS L.SIN. Tada mi je receno u slucaju povecanja promena,predlaze se konsultacija hirurga plasticne hirurgije.Ja kada pipam meni je isti.Recite mi dali Lipom moze da napravi problem i sta Vi mislite kada je potreban hirurg. Hvala

    Odgovoreno: 08. 01. 2021.
    • Poštovani,

      lipom je benigna promena i samo ukoliko Vam smeta ,pri pokretu ili iz estetskih razloga,možete se javiti spe.plastične hirurgije za rešavanje problema.

      Veliki pozdrav,

      dr Ivana Kostadinović

      radiolog