Postovani ,

    U prethodnih nekoliko meseci ujutru , dakle odmah nakon budjenja osecam bol ispod rebara sa obe strane . Bol otklanjam tako sto nekoliko puta udahnem duboko . Subjektivno receno kako udisem tako osecam kao da se pomenuti predeo siri ,a istovremeno bol nestaje .U tom smislu nekoliko dubokih udaha kasnije bol potpuno nestaje .

    Odgovoreno: 29. 09. 2020.
    • Poštovani,nisam shvatila šta je Vaše pitanje.

      Ovakva vrsta bola može biti i od položaja u kom spavate,ali svakako se javite svom izabranom lekaru.Uraditi Rtg snimak pluća kao i ultrazvučni pregled abdomena.

      Veliki pozdrav,

      dr Ivana Kostadinović

      radiolog