POMOZITE DA PROTUMACIM?.... Obostrano u gornjim reznjevima tacnije u Plucnim vrhovima zapazaju se nekoliko tankozidnih cisti, subpleuralne lokalizacije, najveca 35×19mm desno llateralno, ostale do 10mm

    Odgovoreno: 12. 06. 2020.
    • Poštovani,

      da li je rađen Rtg snimak pluća ili skener pluća?

      Ciste koje su opisane najpre odgovaraju emfizemu pluća,manje verovatno da su urođene.

      Javite se Pulmologu koji će Vas pregledati i na osnovu svega dati pregled za dalju dijagnostiku i lečenje.

      Veliki pozdrav,

      dr Ivana Kostadinović

      radiolog