Postovati, mozete li mi pojasniti ovaj nalaz ukoliko je tacan? Dr nije bila sigurna, kaze nesto se ne vidi dobro, pa je ponavljala snimanje pa nije sigurna dal je do aparata, kaze tesko se ocitava

    Odgovoreno: 31. 05. 2020.
    • Poštovana,

      ukoliko snimak nje tehnički dobro učinjen iz bilokog razloga,isti se mora ponoviti da bi Vi dobili adekvatnu dijagnozu.Svakako se javite lekaru koji Vas je uputio na snimanje pluća da proceni šta dalje.

      Veliki pozdrav,

      dr Ivana Kostadinović

      radiolog