Najljubaznije vas molim za tumacenje,snimila sam pluca zbog celokupne situacije u vezi sa virusom. Asmaticar sam, koristim relvar i incruse. Danas sam u domu zdravlja uradila snimak,u nalazu pise sledece ( dostavljam vam izvestaj ).Prestravljena sam dal postoji mogucnost prisustva virusa covid..

    Iskreno zahvalna

    Odgovoreno: 31. 05. 2020.
    • Poštovana,

      nalaz Rtg pluća je uredan.

      Javite se nadležnom lekaru da bi se razmotrile tegobe koje imate,kao i epidemiološka anamneza i shodno tome odlučiti da li je potrebno da se testirate.

      Sve najbolje,

      dr Ivana Kostadinović

      radiolog