Postovani, u stalnoj vezi sam sa devojkom vec 9 godina. Seksualni odnosi nam nisu cesti iz privatnih razloga i sa tim nemam ni najmanji problem. Ove godine smo bili na letovanju, normalno spavali smo zajedno u istom krevetu. U toku noci smo dosli do spajanja tela i ja sam nesvesno kao u stanju sna dosao do erekcije koja je posle prerasla u masturbiranje trljanjem o njenu zadnjicu pa cak i dodirivanjem njenih intimnih delova. Njoj to nista nije smetalo cak joj je bilo smesno i zanimljivo ujutru ali ja licno smatram da to nije normalno i da je bolesno. Ponavljalo se skoro svake veceri. Ne mogu to da opravdam nedostatkom seksualnih odnosa, niti time sto je ona izuzetno privlacna. Iako mi je "san" maksimalno uzbudljiv i zadovoljavajuc nemam kontrolu da to prekinem kada se desava. U toku dana sam stalno razmisljao o tome i normalno bio konstantno neraspolozen bezeci od bilo kakve konverzacije na tu temu. Citao sam da postoji bolest sexomnia ali nisam siguran da li imam taj problem. Ukoliko je problem psihicke prirode da li postoji neki lek da se spreci erekcija da bih sprecio dalje desavanje ovog dogadjaja? Mnogo vam hvala unapred,

    Odgovoreno: 26. 09. 2015.
    • Poštovani,
      Zbog cega zelite da kontrolisete seksualni nagon?
      zbog cega mislite da je vase ponasanje devijntno, bolesno?

      ako se partner ne buni, a i vase ponasanje ne spada u kategoriju seksualne devijacije, pitanje je zasto ga vi tako dozivljavate? Cemu imperativ na kontroli neceg sto je nagonski?