Postovani, zbog probadanja u predelu srca isla sam kod kardiologa i ustanovljena mi je tahikardija (otkucaji su se kretali izmedju 110-135), dobila sam odgovarajuce lekove...ali kako je vreme prolazilo ja sam sve cesce dobijala simptome nedostatka vazduha, sto su lekari pripisivali stresu...dva puta mi se desilo da su mi se ukocili prsti i utrnula usta, lekar je rekao da je to klasican napad panike. Svi nalazi (ekg, holter, snimak pluca, stitna zlezda i krvna slika) su mi u redu Otisla sam na kraju kod psihijatra koja je potvrdila da je to oblik anksioznosti i dobila sam lek rivotril, prvo nedelju dana da pijem cetvrtinu, pa polovinu pa 3/4. Kakav je vas stav o ovom leku, citam na netu razlicita iskustva, iskreno se bojim da krenem da ga pijem, jer se prvi put susrecem sa svim ovim. Da napomenem da pijem concor cor 1.25mg, zbog tahikardije.I imam 38 godina Hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 24. 06. 2020.

Komentari na pitanje: #170753

    • Nađite kardiologa-aritmologa, preporuka za dr Šljapića u Novom Sadu.