Postovani, Zanima me da li mogu da pijem Tensilen na svoju ruku? Imam problem neraspolozenja, pospanosti, loseg dnevnog funkcionisanja, nervoze... zbog Korona situacije. Sa decom sam u kuci, ne radim jer cuvam decu, a deca ko deca, cede me ko limun 😊 jos plus dodatni policijski cas ubija u pojam. Nikakva zanimacija dodatna mi ne pomaze da malo skrenem misli pa me zanima da li neka tableta moze da mi pomogne da prevazidjem ovo stanje, bez posledica. Svi rezultati su fantasticni, samo psiha malo ljulja. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 13. 04. 2020.

Komentari na pitanje: #168334

    • Hvala na odgovoru. Nemam problem ni depresije, ni anksioznosti, niti imam napade panike, jednostavno cela ova situacija je pocela da me nervira jer je bombardovanje vesti sa svih strana i ovo zatvaranje ljudi i nemogucnost kretanja od zgrade do 200m mi stvara stres. Imam stalan posao, zadovoljna sam u braku, imam dve divne devojcice i znam da nemam problem sa psihom da bi mi trebale seanse. Danas sam popila Tensilen i mogu Vam reci da sam ceo dan provela mirno i opusteno. Popicu jednu kutiju (10 tableta), jer ne zelim ni ja da postanem zavisnik istih, ali mi je zaista potrebno u ovim danima jer je zaista naporno sve ovo. Ako moze neki savet voljna sam da odslusam i primenim. Hvala puno.