postovani,posle nekoliko god uzimanja lekova...doslo je vreme da se skidam pijem pola flunisana vec par meseci i bromazepam....najmanju dozu...medjutim jedno vreme mi je doktor ubacio lorazepam...kolji sam pila duze vreme....sad hocu da ga izbacim...kajo too da uradim???na najmlaksi nacin...posto nekad kad ne uzmem imam anksioznost.....

    Odgovoreno: 09. 04. 2020.
    • Noramlno je da budete anksiozni kad ne uzimate lekove, jer lekovi ne lece anksioznost. Lekovi imaju ulogu da ublaze simptome kada su intenzivni, ali time ne resavate problem. Kao kada imate zubobolju, pipijete lek i nemate vise bol ali infekcija ostaje.

      Sada kada postepeno ukidate medikamente treba da pocnete sa psihoterapijskim radom kako biste radili na uzroku.