Poštovani,imam velikih problema sa negativnim mislima,preosetljivošću,kako mogu da rešim ovaj problem,da li mi može pomoći klasićna muzika??

    Odgovoreno: 30. 03. 2020.
    • Poštovani, to je individualno, nekome ce pomoci klasicna muzika ili bilo koja druga vrsta umetnosti, nekome fizicka aktivnost, religija ili psihoterapija...  Sve su to sredstva da dodjemo do cilja, a to je da se osecamo dobro i budemo u miru. Mi smo razliciti i zato cemo razlicito reagovati na istu stvar, situaciju.

      Uopsteno sto se moze reci, bitno je da se distancirate od neprijatnih misli, ne analizirajte ih.

      Sa druge strane potrebno je otkriti koja su to iracionalna uverenja koja imate, a koja uzrokuju te negativne misli. Iracionalna uverenja zameniti racionalnim.