Doktorice dve godine patim od nesanice,popijem skoro svako vece lorazepam da bih malo odspavao,poceo sam i alkohol da pijem mnogo cesce jer me uspava ali me posle anksioznost depresija drma bio sam pkod psihijatra i dobio lek tritico jos pre dva meseca ali ga nisam koristio bojim se kako cu reagovati i da li cu spavati,opterecen sam nesanicom i nemam resenje stalno mislim na to ne zivim normalno i umoran sam,pomoc

    Odgovoreno: 26. 02. 2020.
    • Poštovani, uzroci nesanice mogu biti različiti. Potrebno je istraziti detaljnije sta stoji iza toga. Koji su jos simptomi, da li se plašite spavanja, o čemu mislite kad treba da spavate, da li Vas nesto brine itd.

      Što se alkohola tiče, to nikako nije dobro rešenje, samo ćete vremenom razviti zavisnost pa će biti jos neprijatnih simptoma.

Komentari na pitanje: #166870