Postovanje.Dat mi je Xanax 1 × 0.25mg dnevno uvece redovno i po potrebi isto toliko tokom dana,ali samo po potrebi.Terapija mi je data zbog trenutne stresne situacije kroz koju prolazim(necu navoditi razloge).Inace nemam nikakvu dijagnozu,niti bolujem od neke bolesti.Dve godine me dele od tridesete,volim da izadjem sa drustvom jednom mesecno i popijem pivo.Kada kazem popijem pivo,ne mislim na jedno pivo.Zanima me koliko vremena/dana treba proci od tablete do alkohola i obrnuto od alkohola do tablete.Znam da nije preporucljivo prekidati terapiju,takodje znam da je jos gore mesati alkohol sa terapijom.Zato moje pitanje glasi samo,koji je vremenski period u pitanju ili koliko je dana u pitanju,da bi bilo potpuno bezbedno?Unapred mnogo hvala na odgovoru!Srdacan pozdrav.

    Odgovoreno: 11. 02. 2020.

Komentari na pitanje: #166619

    • Hvala na odgovoru. Svakako razumem i postujem Vase misljenje. Ali odgovor na svoje pitanje nisam dobila. Hvala u svakom slucaju.