poštovani imam dijagnozu f60.8, jako sam loše! trenutačna terapija zoloft 50 ujutro i olanzapin 5 uveče! na psihoterapiji sam bio 2,5 godine, više štete nego koristi! jeli ova terapija adekvatna i ima li mi pomoći? ovo je vapaj!

    Odgovoreno: 18. 01. 2020.
    • Postovani,

      Vezano za medikamentoznu terapiju, ona se ne moze odredjivati ovim putem. Ali ako Vam ne odgovara mozete se konsultovati sa lekarom da je koriguje. Drugo, sto se tice psihoterapije mozete promeniti psihoterapeuta ili pravac psihoterapije, mozda Vam ne odgovara pristup ili sam terapeut. To je sasvim u redu. Potpuno Vas razumem da se osecate lose, ali to je jedini nacin da pomognete sebi.